מולטימדיה ואלקטרוניקה לרכב

בסניפים נבחרים של סולו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי אלקטרוניקה משלימים לרכב. את הציוד תקבלו יחד עם שירות התקנה מקצועי בו יוודאו את תקינות והתאמת המכשיר לרכבכם.

סולו מבטיחה לכם מוצרים איכותיים בלבד, החל ממערכות מולטימדיה מתקדמות לרכב, רדיו דיסקים, חיישני רוורס, רמקולים, מערכות ומסכי DVD, ועוד.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ונשמח לספר לכם על המוצרים המתאימים לרכבים שלכם.

מחלקות ומרכזי התקנות אלקטרוניקה נמצאות בסניפים הבאים:
- סניף קרית חיים (בתוך הום סנטר)- רח' האצטדיון 1, חיפה.
- סניף שפיים (בתוך הום סנטר)- מתחם שפיים.

ישנם סוגים רבים של מערכות מולטימדיה לרכב שלכל אחד מאפיינים ויכולות שונות. בגדול בין המאפיינים יכללו, מצג מגע, מערכת שמע, יכולת להחליף את הדיבורית לרכב, GPS, הצגת סגרטי DVD, חיבור למצלמות רוורס, חיבור UBS, חיבור והתממשקות לפלאפונים חכמים.

לפני שתרכשו מערכת מולטימדיה בדקו מול נציגנו מהם היכולות הספציפיות של המערכת וודאו שהם תואמות את הצרכים שלכם. נציגנו ישמחו לעזור לכם בכך.
כאשר רוכשים מערכת מולטימדיה לרכב חשוב לוודא שהיא תואמת לדגם הרכב הספציפי שלכם. על המערכת להתאים בצורה מדויקת גם מבחינת היכולות וגם מבחינת הנראות שתשלב עם פאנל מתאים בתא הנהג של הרכב.

כמו כן, לכל מערכת יכולות שונות וחשוב שתבחרו את המערכת בעל המאפיינים הדרושים לכם.

נציגי סולו עומדים לרשותכם על מנת לסייע לכם לבחור את המערכות שיתאימו בדיוק לרכב שלכם. אתם מוזמנים גם ליצור איתנו קשר במספר 9383* ולהתייעץ עם נציגנו לגבי מערכות לרכבכם.